P

Postanom
Blog

TWITTER YENİ BİR MASAÜSTÜ TASARIMINI TEST EDİYOR

Mikro blog sitesi Twitter, masaüstü görünümü için yeniden tasarım düzenini test ediyor ve Trendler ve gezinme gibi uygulama içi bölümlerinin konumlarını yeniden dizayn ediyor.

Deneysel yeniden tasarımın bir parçası olarak, Twitter masaüstünü üç sütuna ayıracak: Eğilimler sağa kaydırılıp, menü, gezinme öğeleri ve profil bağlantısı sola taşınıyor ve zaman çizelgesi öne ve merkeze yerleştiriliyor.

"Bir Twitter sözcüsü, şu anda küçük bir grup insanla ilgili geribildirim almak için Twitter.com'a getirmeyi düşündüğü yeni deneyimleri test ettiğini doğruladı. Ne zaman çıkacağına dair bir tarih vermedi. Daha erken ama bizi izlemeye devam edin " dedi.

Ek olarak, Ana Sayfa, Keşfet, Bildirimler, Mesajlar, Yer İmleri, Listeler ve Profil seçenekleri, 'Diğer' kullanıcıları başka bir seçenek grubuna yönlendiren bir sütunda düzenlenir.

Twitter'ın devam eden test modu - twttr prototipleme uygulamasıyla mobil olarak da yapıldı - şirketin, herkes için veya en azından daha fazla kişi için çalışan bir Twitter sürümü oluşturma çabalarının bir parçası. raporda dedi.

Mikro blog platformu ilk olarak, Ocak ayının başlarında kullanıcılarına yeni, basitleştirilmiş bir masaüstü yeniden tasarımı başlatacağını duyurmuştu.

Yeni arabirim sayesinde sosyal medya paylaşım programı olarak kendisini bir adım daha öne taşıyacağının sinyallerini veriyor.

Loading