P

Postanom
Blog

Sosyal Medya Programı Postanom

Postanom Türkiyenin yazılım mühendisleri tarafından sosyal medya platformlarını tek bir noktadan yönetilmesi için geliştirilmiştir. Postanom sosyal medya programı oldukça pratik ve basit kullanım sağlamaktadır. Postanom ile sosyal medya platformlarını tek bir noktaya toplayarak ileri tarihli paylaşımlar yapabilirsiniz. 

Postanom yazılımı  hazırlanırken Türkiye'de bulunan  sosyal medya kullanıcılarının  işini kolaylaştırmak için tüm detaylar düşünülmüştür. Sosyal medya Türkiye'de gün geçtikçe çok fazla kullanılması ve firmaların sosyal medya üzerinden ürün ve hizmetlerini paylaşmaları gün geçtikçe artmaktadır. 

Sosyal medya platformlarını düzenli kullanmak ve sadık müşteri portföyünü korumak çok önemlidir. Yapılan paylaşımların zamanlaması reklamların hedefine ulaşması için çok önemlidir. Sosyal medya ile marka ve ürünlerin beğenileri paylaşımları analiz edilebilmektedir. 

Postanom ile planlama yaparak ve düzenli paylaşım yaparak web sitenizin google gibi arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayabilirsiniz. Postanom ile haftada yarım saatinizi ayırarak tüm haftanın paylaşım programını 15 dk gibi kısa bir sürede programlayabilirsiniz. Örneğin Anneler günü babalar günü gibi özel günleri öncesinden planlayarak istenen paylaşımları tam zamanlı olarak platformlarda gösterilmesini sağlayabilirsiniz. 

Loading