P

Postanom
Blog

Sosyal Medya Paylaşım Programı Postanom'un Faydaları -1-

Sosyal medya paylaşım programı postanom öncelikle tüm kullanıcılara hizmet vermektedir. Postanomun kuruluş amacı Marka veya ürün tanıtımında kullanılan sosyal medya platformalarının tek bir noktadan yönetimi ve planlanmasıdır. Amaç düzenli paylaşım yapan kobi firmaları, işletmeler, eğitim kurumları veya ajanslar gibi sosyal medya yardımıyla müşterilerini bulma ve iletişime geçmek için yapılan reklamasyon  çalışmaları kolaylaştırmaktadır. 

Örnek vermek gerekirse bir reklam ajansı düşünün , Sosyal medya ile müşterine hizmet vermek için anlaşmış.  Portföyündeki  müşterilerinin sosyal medya kullanıcı hesaplarını bir kez postanom sistemine tanımlatarak tek bir noktadan sürekli ve planlı kontrol sağlayabilmektedir. Postanom ile  Sosyal medya hesaplarını ileri tarihli ve herhangi bir tarihte belirli saatler arası paylaşım yapmak mümkündür. Yapılan paylaşımlar birden fazla platformda istenen saatler de otomatik olarak paylaşılmaktadır. 

Postanom sosyal medya programı öncelikli olarak kullanıcıların güvenliğini ön planda tutmaktadır. Sosyal medya Platformların hiç bir giriş şifresi istenmemekte ve sizin ilk onayınız olmadan tanımlama yapılmamaktadır.  

Loading