P

Postanom
Blog

REDDIT SOSYAL AĞI İÇİN BİR İLK GERÇEKLEŞTİ

Reddit, ilk kadın bağımsız yönetim kurulu üyesini atadı: Porter Gale

Şirket'in Salı günü yaptığı duyuruda, Kişisel Sermaye şefi pazarlama sorumlusu Porter Gale'in Reddit'in yönetim kuruluna katıldığı bildirildi. Gale, Reddit'in tarihindeki ilk bağımsız kadın yönetim kurulu üyesi olacak.

Gale, resmi duyurunun ardından yeni pozisyonu hakkında şöyle bir tweet attı.

 

Gale şöyle söyledi:

"Reddit'in tutkulu topluluklar ağı, insanlara internetteki herhangi bir yerden tamamen benzersiz olan sosyal bir madde sunuyor. İnsanların bugün çevrimiçi buldukları şeylerin çoğu, kendini tanıtmak veya insanların istedikleri ve ihtiyaç duydukları her şeyde otantiklik ve bu temel sosyal deneyimdir. Bu yüzden Reddit'in yolculuğuna katılmaya çok istekliyim.”

Diğer başarıların yanı sıra, Gale daha önce Virgin America'da pazarlama başkan yardımcılığı yaptı. Marka ve dijital ile ilgili içerik ekiplerini yönetti.

Yakın bir zamanda Postanom sosyal medya yazılımı tarafından da desteklenmeye başlayacak olan popüler sosyal platform Reddit, Nisan ayında sitesini yeniden tasarlamaya başlamıştı.

Reddit CEO'su Steve Huffman, Porter'ın kullanıcı odaklı ve cesur oluşunun ve hızlı büyüyen şirketler konusundaki kapsamlı deneyiminin şirket için değerli olduğunu söyledi.

Huffman, "Reddit'in topluma getirme ve herkese ait olma misyonunu sürdürmeye devam etmesiyle Porter'ın kurula getireceği öngörüleri ve deneyimleri bekliyoruz." dedi.

Reddit, Porter Gale'nin ilk bağımsız kadın yönetim kurulu üyesi olduğunu açıklığa kavuşturdu.

Loading