P

Postanom
Blog

Postanom yenilikleri ile dikkat çekiyor.

Postanom Sosyal Medya Paylaşım Platformu Yenilikleri

 

Postanom hergün kendini yenilemeye ve yeni  eklentileri ilave etmeye devam ediyor. Her geçen gün artan sosyal medya kullanımı  ile düzenli paylaşım yapmak daha önemli bir hal almıştır. Sosyal medya yönetim programı postanom artık kullanıcıların denemesi için ücretsiz olarak sunuluyor.Hemen  ücretsiz hesap açabilir ve postanom yeniliklerini deneyebilirsiniz. Açtığınız hesap 30  adet gönderiyi kapsamaktadır. Planlama yaparak ister facebook ister linkedin ister twitter gibi birçok sosyal medya hesabına planlı olarak paylaşım yapabilirsiniz.

 

 

Ücretsiz üyelik ile  30 gönderi paylaşımı

 

Postanom yeni kullanıcılara ulaşmak ve yeni başlayan sosyal medya yönetmenleri için 30 gönderiyi ücretsiz olarak sizin adınıza paylaşıyor. 30 gönderi için postanomun tüm özelliklerini kullanabilirsiniz.

 

İçerik oluşturma sihirbazı ( sadece postanomda )

 

Yönetimini yaptığınız sosyal medya ile ilgili belirtilen anahtar kelimeler ile  içerikleri sizin adınız bulur. Bulduğu içerikleri size haber verir. Postanom uygulaması gelişmiş yapay zeka ile bulunan içerikleri paylaşımlarınıza kolaylıkla ekleyerek postlarınızda kullanabilirsiniz.

 

Ülke bazlı özel günler takvimi ( otomatik uyarı modülü )

 

Postanom  Dünya üzerinde tüm ülkeler  için  özel gün uygulamasını geliştirmiştir.  Hedef bölgenizdeki özel günleri  önceden size haber verir. Özel günler gelmeden size mail ile bilgi verir ve hatırlatır. Bu sayede hiçbir özel günü atlamaz ve gelecek günler için planlama yapabilirisiniz.

 

Postlarınız için özel görsel arama motoru ( ücretsiz yüksek kalite fotoğraflar )

 

Postanom'un bir yeni özelliği ise paylaşımlarınızda kullanabileceğiniz kaliteli ve yüksek çözünürlükle fotoğrafları sizin arattığınız  anahtar kelime ile bulup kolaylıkla paylaşımınıza eklemesidir.  Arama motorunun bulduğu görselleri özel yazılım ile görsel üzerinde değişiklik ekleme gibi editleme özelliğini kullanabilirisiniz.

 

Hashtag  arama motoru ( yapay zeka modülü )               

 

Gönderileriniz için sosyal medyada kullanılan hashtag'leri sizin için geniş kapsamlı analiz ederek en uygun hashtagleri bulmanızı  sağlayan  yapay zeka   hashtag robotudur. Bulunan hashtagler arasında yaptığınız seçim ile gönderileriniz en üst sırada bulunabilmektedir.

Loading