P

Postanom
Blog

Instagram Paylaşımlarınızı Artık Postanom ile Yapabilirsiniz.

Postanom sosyal medya paylaşım programı yenilikler yoluna devam ediyor. Evet bu hafta merakla beklenen instagram platformu Postanom kullanıcılarının hizmetine sunuldu. Postanom programını kullanan kullanıcılar artık tüm diğer platformlar ile birlikte instagram modülünüde postanom ile birlikte sınırsızca kullanabilecek. Türkiye'de yapılan sosyal medya platformları arasında birinciliği çeken instagram sadece fotoğraf paylaşım aracı özelliği ile kalmayıp Şirketlerin en çok reklam verilen platformu özelliğine sahiptir. 

Postanom ile planladığınız paylaşımları instagram üzerinde tam zamanlı olarak post ederek müşteri portföyünüzü arttırıp marka bilinirliğinizi hedefleriniz doğrultusunda geliştirmiş olursunuz. Ajansların yoğunlukla kullandığı instagram modülü hashtag sayesinde aranan kelimeleri yapılan postlar arasından bulup  kullanıcılara   hizmet vermektedir.  Hashtag dışında GPS ile konum paylaşımı veya dünya üzerinde istediğiniz konumu fotoğraf ile birlikte paylaşıma ekleyebilirsiniz .

Sizde hemen postanom sayfasında üye olup instagram paylaşımlarınızı planlayarak tam zamanında takipçileriniz ile paylaşabilirsiniz.

Postanom Sosyal Medya Paylaşım programına kayıt yapmak için lütfen linki tıklayınız. 

 

 

Loading